Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Thriller

Kategorie Thriller (616)

A Cold Day in Hell (2011)

Film opowiada o losach pewnego mężczyzny imieniem Willian Drayton. Willian był kiedyś żołnierzem. Pewnego dnia w jego życiu zdarzyło się wstrząsające zdarzenie. Podczas Wojny Cywilnej zginęła jego żona i jego dziecko. Jednak nie wiadomo czy zmarła, czy ktoś ją uprowadził i przechowuje. Tego nikt nie wie. Nie udało się tego ustalić. Mężczyzna totalnie się załamał i postanowił zamieszkać z dala od miasta. Tak aby słuch o nim zaginął. Jednak nie wie on, że tak ...

Yellow Rock (2011)

Pięciu jeźdźców przybyło do miasta Yellow Rock w celu odnalezienia zaginionego chłopca. Do pomocy wynajmują Toma Hannera, który zgadza się pod warunkiem uzyskania pozwolenia od Indian z plemienia "Black Paw"na wjazd na ich ziemie. Z pomocą doktor Sarah Taylor, która sprzyja Indianom i mieszka na ich terytorium, udaje się uzyskać pozwolenie od starszyzny plemiennej. W czasie wędrówki stara indiańska legenda o ...

Miłość silniejsza niż wszystkie / Love's Everlasting Courage (2011)

Clark Davis ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę mimo długiej suszy. Aby spłacić kredyt, jego żona, Ellen podejmuje pracę jako szwaczka, ale wkrótce zachorowuje na szkarlatynę. Załamany stratą żony, Clark zwraca się do swoich rodziców o pomoc w walce o ocalenie swojej farmy. Próbując pogodzić się ze stratą, musi jednak pamiętać, że jest jeszcze jedna osoba, którą kocha: jego córka.

Skazani na siebie / Good for Nothing (2011)

Jest to pierwszy western w kinematografii nowozelandzkiej. W sposób zabawny i ironiczny ukazuje rozterki emocjonalne wyjętego spod prawa mężczyzny , w którym rozwija się silne uczucie do porwanej pięknej Isabelli . Uwiedzenie jej kończy się jednak fiaskiem, gdyż w kulminacyjnym momencie nie staje on na wysokości zadania. Zaskoczony i zmieszany bohater, nie mogąc pogodzić się ze swoją impotencją, wyrusza z Isabellą w podróż, by znaleźć rozwiązanie swojego ...

Rango (2011)

Przygotuj się na tango z "Rango", film „jedyny w swoim rodzaju” , entuzjastycznie przyjęty tak przez widzów, jak i krytyków. Rango - szalony kameleon - zostaje rzucony w dzicz i trafia do ochrypniętego miasta, które desperacko potrzebuje bohatera. W wersji angielskiej głosu tytułowemu bohaterowi brawurowo użyczył Johnny Depp.

Blackthorn (2011)

Uznany za zmarłego legendarny bandyta Butch Cassidy (Sam Shepard) wiedzie spokojne życie w boliwijskiej wsi. Pewnego dnia przypadkowo dowiaduje się, że ma syna. Jako James Blackthorn opuszcza bezpieczne schronienie i wyrusza na poszukiwana swojego potomka.

Sól / Sal (2010)

Sergio (Fele Martínez) jest ambitnym reżyserem filmowym z Hiszpanii. Mężczyzna ma jedno marzenie, które staje się jego obsesją. Ze wszystkich sił pragnie nakręcić spaghetti western. W tym celu jedzie na pustynię Atacama w Chile, gdzie omyłkowo zostaje wzięty za niejakiego Diego. Sergio zostaje porwany przez niebezpiecznych zbirów. Czy uda mu się wyjść cało z opresji?

Gunless (2010)

Sławny w pewnych kręgach rewolwerowiec Montana Kid przybywa do niewielkiej mieściny wprowadzając chaos w życia wszystkich 17 mieszkańców. Kiedy doprowadza do kłótni z kowalem, postanawia różnicę zdań rozwiązać w jedyny znany mu sposób: rewolwerowym pojedynkiem w samo południe.