Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Thriller

Kategorie Thriller (616)

Prawo Hannah / Hannah's Law (2012)

Wychowana w sierocińcu Hannah Beaumont (Sara Canning) po latach postanawia zemścić się na mordercach swoich rodziców i brata. Zahartowana i odważna tropi gang McMurphy'ego, odpowiedzialny za śmierć jej bliskich.

Dark Canyon (2012)

Duke Donovan jest stróżem prawa, który zostaje aresztowany i wrobiony w napad na pociąg. Kiedy bohater dowiaduje się, że za jego uwięzieniem stoi jego partner, zrobi wszystko, by zemścić się i odzyskać dobre imię.

Dead Man's Burden (2012)

Historia dzieje się tuż po wojnie secesyjnej. Pewna rodzina, mieszkająca na pograniczu Nowego Meksyku, toczy nierówną walkę z firmą górniczą, która chce wykupić ich ziemię.

Gallowwalkers (2012)

Tajemniczy rewolwerowiec, Aman , jest specjalistą wendet. Szybki i porywczy zabije każdego, kto stanie na jego drodze. Mimo perfekcji wyrządzanych zemst, otrzymuje broń, która „rzuca” na niego klątwę. Każdy, kto zawdzięcza mu śmierć, powróci z rządzą odwetu.

Bad Blood: The Hatfields and McCoys (2012)

Dwaj przyjaciele z czasów wojny secesyjnej, Anse Hatfield (Kevin Costner) i Randal McCoy (Bill Paxton), po powrocie w rodzinne strony popadają w konflikt. Spór rozprzestrzenia się na całe rodziny Hatfieldów, mieszkających w Zachodniej Wirginii, i McCoyów zamieszkujących sąsiadujący stan Kentucky. Narastające kłótnie, groźby i nienawiść prowadzą do wieloletniej wojny pomiędzy oboma klanami, w wyniku której dochodzi do tragicznych wydarzeń.

Dawn Rider (2012)

Kiedy ojciec Johna (Christian Slater) zostaje zastrzelony przez zamaskowanych bandytów, bohater porzuca dotychczasowe życie i rusza wraz z najlepszym przyjacielem w pościg za sprawcami, szukając krwawej zemsty.

Casa de mi padre (2012)

Will Ferrell wciela się tym razem w postać Armando Alvareza, tchórzliwego syna meksykańskiego ranczera, który całe życie spędził pracując na farmie ojca Miguela . Gdy pojawiają się problemy finansowe, w domu zjawia się młodszy brat Raul wraz z nową narzeczoną Sonią i zobowiązuje się do uregulowania wszystkich długów. Wydaje się, że międzynarodowy sukces Raula jako potężnego biznesmena oznacza koniec kłopotów. Jednak kiedy Armando zakochuje ...

Little Tombstone (2011)

W małym miasteczku na dzikim zachodzie Dobry i Zły wyzywają się wzajemnie do pojedynku. Pewien Grabarz wyczuwa w tym dobry interes.

Sędzia Goodnight / Goodnight for Justice (2011)

John Wiliam Goodnight jest prawnikiem o nie najlepszej reputacji. Oskarżony o zakłócanie spokoju, publiczne pijaństwo i hazard, ma początkowo trafić do aresztu, lecz w zamian otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Zostaje objazdowym sędzią okręgowym na peryferiach stanu Illinois. Fakt, że trzej poprzedni sędziowie zginęli tam w krótkim czasie, nie poprawia mu humoru, jest to jednak okazja do zaprowadzenia sprawiedliwości w związku z wydarzeniami, których ...