Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Sztuki walki

Kategorie Sztuki walki (2798)

Cisza / Hush (2016)

Hush to przerażający thriller wyreżyserowany przez cenionego Mike'a Flanagana. Pewnej nocy Maddie, która jako nastolatka straciła słuch zostaje nawiedzona przez morderce w masce.

Zła krew / Bad Blood (2016)

Spokojne i poukładane życie Lauren zmienia się całkowicie, gdy zostaje oskarżona o morderstwo. Odkrywa, że pewien seryjny zabójca stara się zrzucić na nią winę za wszystkie popełnione zbrodnie.

Czas próby / The Finest Hours (2016)

18 lutego 1952 r. we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderza potężny sztorm, który rujnuje nadmorskie miasteczka i niszczy statki. Jest wśród nich zmierzający do Bostonu tankowiec Pendleton. Sztorm dosłownie rozrywa jednostkę na pół. Ponad 30-osobowa załoga zostaje uwięziona w rufowej części statku, która szybko pogrąża się w morskich odmętach. Drugi mechanik Ray Sybert , jedyny starszy oficer na pokładzie, szybko orientuje się, że to właśnie on musi ...

Lilin's Brood (2016)

Zespół wiadomości "Nowe Media" (W.H.I.S.T.L.E.) zostaje wyrzucona w pobliżu oblężonego burdelu w szczerym polu; uzyskany materiał filmowy ma ujawnic to, co się tam dzieje, rowniez ciekawe info uzyskaja gdy spotkają grupę kobiet ukrywajacych przerażająca tajemnice.

The Midnight Man (2016)

Grady, zabójca z zaburzeniem genetycznym, które pozwala nie odczuwać bólu, zostaje wysłany na misje. Kiedy po ataku dochodzi do siebie jego swiat wywraca sie do gory nogami