Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Muzyczny

Kategorie Muzyczny (447)

Mężczyźni w nadziei / Muži v naději (2011)

Czy niewierność może być podstawą udanego małżeństwa? Uroczy bon vivant Rudolf wyznaje zasadę: kobieta powinna wiedzieć, że musi walczyć o mężczyznę, musi starać się go utrzymać, a co najważniejsze, nie może się nudzić! Rudolf z powodzeniem stosuje swoje teorie w codziennej praktyce i to z wielkim entuzjazmem, godnym pozazdroszczenia jak na sześćdziesięciolatka. Tym bardziej nie rozumie naiwności swojego zawsze poprawnego zięcia Ondřeja , który sumiennie ...

Miłość silniejsza niż wszystkie / Love's Everlasting Courage (2011)

Clark Davis ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę mimo długiej suszy. Aby spłacić kredyt, jego żona, Ellen podejmuje pracę jako szwaczka, ale wkrótce zachorowuje na szkarlatynę. Załamany stratą żony, Clark zwraca się do swoich rodziców o pomoc w walce o ocalenie swojej farmy. Próbując pogodzić się ze stratą, musi jednak pamiętać, że jest jeszcze jedna osoba, którą kocha: jego córka.

Moja Australia (2011)

Historia dwóch chłopców, wychowujących się w powojennej Polsce, nie zdających sobie sprawy ze swojego żydowskiego pochodzenia. Gdy znęcają się nad swoim żydowskim rówieśnikiem, matka wyjawia im prawdę. Gdy po wydarzeniach marca '68 rodzina zmuszona jest opuścić Polskę, matka chłopców decyduje się na wyjazd do Izraela. Tam chłopcy muszą szybko przystosować się do nowego środowiska i kultury

Rockstar (2011)

Janardan to zwyczajny chłopak, który ma wielkie marzenie - zostać gwiazdą rocka jak Jim Morrison. Cel ten jednak wydaje się niemożliwy do osiągnięcia, ponieważ nie potrafi on zdobyć przychylności publiczności. W końcu zdaje sobie sprawę, że brakuje mu tego, co mają inni wielcy muzycy - tragicznych przeżyć, bolesnego zawodu miłosnego. Jednak życie Janardana to oaza spokoju, by to zmienić chłopak postanawia zalecać się do pięknej Heer , licząc na to, że ta ...

Crook: It's Good To Be Bad (2010)

Inspektor Joseph Pinto wysyła swojego podopiecznego Jaia do Australii. Chcąc zapewnić mu lepsze, wolne od przestępczości życie, zmienia mu tożsamość. W Melbourne, wraz z innymi indyjskimi studentami, młody chłopak wpada w wir zamieszek na tle rasistowskim. Jakby tego było mało, podpada również miejscowemu gangsterowi. Kiedy stara się pomóc bratu swojej ukochanej, Suhani , sprawy przybierają dramatyczny obrót.

Too Much Pussy! Feminist Sluts, a Queer X Show (2010)

Treść banalna i naturalna jak samo życie! Grupa młodych dziewczyn z Berlina, San Francisco, Amsterdamu jeździ busikiem po metropoliach europejskich i gra kabaret, burleskę z udziałem samych siebie i swojego ciała. Kto tego sam nie przeżył, nie zrozumie tego boskiego "teatru życia"!

Perfekcyjny plan / Perfect Plan (2010)

Lauren Baker jest agentką nieruchomości i szuka nabywców na posiadłość w ekskluzywnej dzielnicy. Sprzedającymi są brat i siostra, a posiadłość należała do ich rodziców. Niestety okazuje się, że są oni oszustami. Prawdziwi właściciele zostali zamordowani. Lauren chce poznać prawdę.

Bebok (2010)

Kronika jednego lata dziadka i jego wnuczki, spędzonego w towarzystwie sąsiada Mariana i pod czujnym okiem nieuchwytnego lecz wciąż obecnego "Beboka". Opowieść o śmierci świadomie doświadczanej i nieświadomie obserwowanej.

Na dobry początek (2010)

Historia dwojga młodych ludzi, którzy w obliczu niespodziewanego pojawienia się dziecka, muszą nauczyć się akceptować siebie nawzajem, pomimo dwóch różnych światów z których pochodzą.

Noc życia (2010)

Pewien młody mężczyzna o imieniu Karol przygotowuje się na studniówkę. Towarzyszy mu w tym ojciec, który pilnuje aby syn dobrze się bawił. Niestety, pewna sytuacja powoduje, że Karol opuszcza uroczystość. Jednak do domu nie może iść, gdyż ojciec zastrzegł mu, że nie ma wracać przed wschodem. Postanawia więc pobłąkać się po mieście.
1 2 3 4 5 Ostatnia