Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Fantasy

Kategorie Fantasy (1075)

Zhuo Yao Ji / Monster Hunt (2015)

Huba jest mieszańcem, wynikiem związku mężczyzny oraz królowej potworów. Jako dziecko przeznaczenia staje się celem zarówno złych stworzeń, jak i ludzkich łowców. Opowieść osadzona w realiach starożytnych Chin.

Pentameron / Il racconto dei racconti (2015)

Wszystko zaczyna się od wyprawy po serce morskiego potwora. Zaborcza i wyniosła królowa gotowa jest poświęcić niejedno życie, żeby osiągnąć swój cel – urodzić upragnionego syna. Popadający w szaleństwo nieobliczalny król oddaje rękę swojej pięknej i niewinnej córki zdeformowanemu olbrzymowi. Dwie tajemnicze siostry zabiegają o względy lubieżnego władcy . Stawką są wieczna młodość i nieustające piękno, ale wygrać może tylko jedna z ...

Evangeline (2015)

Evangeline ucieka od despotycznej rodziny. Przyjmuje nową tożsamość i zapisuje się do collegu. Kiedy powoli otwiera się na świat, i zaczyna układać swoje życie, zostaje brutalnie zamordowana i porzucona w lesie, obok ciał innych, zaginionych kobiet.

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii / Pan (2015)

"Piotruś Pan" to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie — zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.

Kids vs Monsters (2015)

Szósta najbogatszych ludzi na świecie wysyła swoje krnąbrne dzieci do nawiedzonego domu, aby znajdujące się tam duchy i potwory odpowiednio je nastraszyły.

Atak Tytanów / Shingeki no Kyojin (2015)

Akcja filmu dzieje się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzie żyją w miastach otoczonych ogromnymi murami. Wysokie mury chronią ludność przed Tytanami, potworami które żywią się ludźmi.