Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Familijny

Kategorie Familijny (1283)

Scooby-Doo: Pora księżycowego potwora / Scooby-Doo! Moon Monster Madness (2015)

Po wygranej w loterii, w której nagrodą jest wyprawa na pokładzie nowego statku międzygalaktycznego, Scooby, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma wyruszają w przestrzeń pozaziemską. Zabawa w stanie nieważkości jest przednia, dopóki... tajemniczy kosmita nie zaczyna atakować statku! Sprawdź czy Tajemnocza Spółka rozwiąże tę zagadkę w kosmosie!

Wiener Dog Internationals (2015)

Kolejne przygody rodziny, która adoptowała ze schroniska jamnika i wygrała z nim narodowe wyścigi dla psów. Tym razem zadanie jest jeszcze trudniejsze, bo nasza dzielna czworonożna paróweczka będzie musiał się zmierzyć z jamnikami z całego świata.

A.R.C.H.I.E. (2015)

Osierocona Isabel przeprowadza się do swojego wujka, który mieszka w małym miasteczku. Osamotniona dziewczyna poznaje psa, ARCHIE'ego, który potrafi mówić. Nic dziwnego, ARCHIE jest robotem. Psiak pomaga dziewczynie zaprzyjaźnić się z lokalnymi nastolatkami. Problemy pojawiają się wraz z wyborami na burmistrza, gdy wujek dziewczyny stara się o reelekcję.

Rabusie fistaszków / Get Squirrely (2015)

1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. ...

Batkid / Batkid Begins (2015)

Pięcioletni chłopiec, który pokonał białaczkę, miał tylko jedno życzenie: chciał zostać prawdziwym Batmanem. Jego historia na jeden dzień odmieniła San Francisco i przykuła uwagę całego narodu.
1 2 3 4 5 Ostatnia