Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Erotyczny

Kategorie Erotyczny (174)

Tatuaż / In the Cut (2003)

Frannie Avery , spokojna nauczycielka z dolnego Manhattanu jest przerażona, gdy widzi pewna parę w sytuacji, której nie powinna być świadkiem. Okazuje się, że zginęła młoda kobieta i Frannie jest przesłuchiwana przez detektywa z wydziału zabójstw , który wkrótce wciągnie ja w niebezpieczny romans. Liczba zabitych rośnie, a wśród podejrzanych pojawiają się znajome osoby.

Seks i miłość / Sexo con amor (2003)

W pewnej szkole rodzice czwartoklasitów muszą rozstrzygnąć sprawę edukacji seksualnej swoich pociech. Niestety okazuje się, że seks jest wstydliwym tematem dla wielu spośród nich... co będzie nie lada wyzwaniem.

Siła namiętności / Trail of Passion (2003)

Pełen erotyzmu opowieść o kobiecie gotowej na wszystko, by uratować długoletni związek z ukochanym. Gdy ten rzuca ją dla innej, nasza bohaterka postanawia uwieść go raz jeszcze zaspokajając jego najskrytsze seksualne pragnienia. Rozpoczyna się namiętna, ale również niebezpieczna gra z pożądaniem.

Młody Adam / Young Adam (2003)

Film obraca się wokół kryzysu życiowego Joe`go, młodego włóczęgi, który znajduje pracę na barce. Barka jet własnością Lesa i jego zagadkowej żony Elli. Któregoś dnia Joe i Les natrafiają na ciało młodej kobiety unoszące się na wodzie. Wypadek? Samobójstwo? Morderstwo? Gdy policja podejmuje śledztwo i aresztuje podejrzanego, wychodzi na jaw, że Joe wie dużo więcej o topielicy, niż przyznaje. Śledztwo trwa, a tymczasem Joe`go i Ellę ...

Cyckonautki / Baberellas (2003)

Zła królowa z odległej galaktyki chce zniszczyć Ziemię. Tylko "Cyckonautki" - seksowny, żeński zespół rockowy może przeszkodzić jej w tym diabolicznym planie. Czy uda im się zatrzymać sadystyczną królową i nie stracić ubrań? Jeszcze nigdy Ziemia nie była tak bardzo w potrzebie...

Basen / Swimming Pool (2003)

Najnowszy, a zarazem pierwszy anglojęzyczny film Françoisa Ozona, twórcy 8 kobiet to thriller erotyczny rozgrywający się w plenerach południowej Francji. Sarah , angielska autorka kryminałów, ma na koncie serię bestsellerów, które przyniosły jej sławę i pieniądze, ale nie zaspokoiły twórczych ambicji. Jest sfrustrowana i zniechęcona. Rozmawia o tym ze swym wydawcą, Johnem , a ten proponuje, by oderwała się od codzienności i wyjechała na ...

Nagi świadek / Bare Witness (2002)

Piękna Carly wraz z przystojnym detektywem Killianem wkraczają w niebezpieczny świat politycznych rozgrywek. Przypadkowo odnaleziono kaseta z nagraniem schadzki wynajętego zabójcy z atrakcyjną call girl naprowadza policję na trop zaplanowanego morderstwa, którego ofiarą ma paść wysoko postawiony polityk. W atmosferze ogromnego napięcia i ryzyka Carly i Killian nawiązują namiętny romans. Jednak teraz już zbyt dużo wiedzą, by czuć się bezpiecznie. Sami bowiem ...

Ken Park (2002)

Kolejny film twórcy słynnych "Dzieciaków" z 1995 roku. Historia kilku kalifornijskich deskorolkowców, ich wzajemnych relacji, życia praktycznie bez rodziców. Jeden z nich, Ken Park, postanawia popełnić samobójstwo. Film prezentowany był na MFF w Wenecji, Toronto, na festiwalu w Valladolid oraz w Londynie, gdzie wzbudzał duże kontrowersje ze względu na liczne sceny molestowania seksualnego .

Urok mordercy / Killing Me Softly (2002)

Alice wiedzie idealnie uporządkowane życie. Ma wyrozumiałego narzeczonego, dobrą posadę i urocze mieszkanie w centrum Londynu. Kobieta mimo to odczuwa pustkę, którą potęguje codzienna rutyna. Wszystko jednak ulegnie zmianie gdy Alice uwikła się w namiętny romans z tajemniczym Adamem. Pożądanie i namiętność jednak szybko ustąpią miejsca podejrzeniom i niepewności. Wszystko bowiem wskazuje na to, że przeszłość kochanka kryje mroczną tajemnicę.

Lody na patyku 9 / Lemon Popsicle 9: The Party Goes On (2001)

W Laisie zakochuje się Benji. Problem w tym że, Laisia jest córką zaborczego Yehudy, który obserwuje niemal każdy krok swojej córki. Ojciec ani na krok ich nie odstępuje i nie pozwoli skrzywdzić swego "dziecka". Bobby próbuje poderwać Rinę, jednak kłopot w tym, że ta jest dziewczyną lidera gangu - Yakiego. Kiedy jednak randki dochodzą do skutku, okazuje się, że Bobby jest bardziej zainteresowany dziewczyną Benjiego.