Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Viviane chce się rozwieść / Le procès de Viviane Amsalem (2014)

Ten film dostępny jest na serwerach:

openload (Lektor) cda (Lektor) openload (Lektor) vidto (Lektor) vshare (Lektor) openload (Lektor) streamin (Lektor) videomega (Lektor) vidto (Lektor)

Kliknij lubię to w odtwarzaczu poniżej po czym kliknij na wybrany serwer.

Poczekaj na załadowanie filmu:

Viviane chce się rozwieść / Le procès de Viviane Amsalem (2014)

Podziel się linkiem ze znajomymi!

O filmie

Okładka Zobacz za darmo film online "Viviane chce się rozwieść / Le procès de Viviane Amsalem (2014)" Oto krótki opis filmu: Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia rabinów o zwołaniu. Kiedy w końcu nie będzie mógł wymigać się od przyjścia do sądu, wciąż uparcie odmówi przyznania żonie rozwodu , mimo że już od lat żyją w separacji. Zbliża się ostateczna rozprawa. Świadkowie zostają wezwani, procedury ciągną się, a Viviane nadal nie jest w stanie odzyskać utraconej godności. W filmie grają między innymi tacy aktorzy jak: Ronit Elkabetz, Simon Abkarian, Menashe Noy, Sasson Gabai, Eli Gorenstein, Gabi Amrani, Rami Danon, Roberto Pollak. Jeżeli film nie działa, spróbuj wybrać inny serwer.
Tagi: Jak i gdzie obejrzeć film Viviane chce się rozwieść / Le procès de Viviane Amsalem (2014) online bez limitu z lektorem PL w jakości HD CDA

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017

Skomentuj

Dodawanie komentarza

Komentarz został dodany

Dodaj odpowiedź